דרושים בירושלים

אם נבקש למצוא עבודה חדשה או לכל היותר התחלה חדשה, ככל הנראה שנבקש לעשות זאת באחת מבין שלושת הערים הגדולות של ישראל. אך אם נבקש לחפש אחר מודעות דרושים בירושלים, אנו נופתע לגלות כי בדומה לשאר הערים הגדולות בארץ כמו תל אביב או חיפה, גם בעיר הקודש נוכל למצוא מנעד עצום של מקומות עבודה מגוונים שיוכלו להתאים לרבים מאיתנו. משרות אלו נעות בין עבודות ללא ניסיון ושכר די נחמד, עבודות אבטחה בעשרות המוסדות הממשלתיים בעיר ועד אל משרות סטודנטים, משרות לאימהות חד הוריות וכמובן עבודות "מזדמנות" או מועדפות לחיילים משוחררים.

דרושים בירושלים עובדים חרוצים

בחיפוש אחר מקומות עבודה בעיר הקודש ניתקל במשרות מגוונות, כאשר אחת מהן היא לא אחרת מאשר דוור לחלוקת עיתונים בתיבות הדואר של אזור ירושלים. משרה זו דורשת יכולת התמדה, היא איננה דורשת ניסיון או מסלולי הכשרה כאלו או אחרים וכמובן יכולה להתאים כעבודה שנייה ואיננה דורשת ניסיון. משרה לא פחות אטרקטיבית היא בתחום הטבחות, כאשר נוכל למצוא משרה שכזו באחד מרשתות הסינמה של ישראל ולעבוד במטבח של מתחם ה VIP. משרה זו כן דורשת ניסיון ולכל הפחות מעל לשנתיים במטבחים, יכולת עבודה תחת לחץ וכמובן יכולת לעבוד עם "ראש גדול" כששעות העבודה מתנהלות כמשמרות. משרה לא פחות אטרקטיבית הדורשת רישיון נהיגה של לפחות שנתיים, יחד עם תודעת שירות גבוהה היא ניהול צי רחב באזור ירושלים. משרה זו איננה דורשת ניסיון ומציעה גם רכב צמוד ושעות עבודה החל משמונה בבוקר עד לשעה שש.

משרות בחינוך אבל לא רק

אם נבקש למצוא עבודות עם ייחודי מקצועי מובהק יותר, נוכל להתמיין אל משרת ההדרה של תוכנית מגשימים, המציעה משרה בהיקף של חמישים אחוז והדרכה טכנולוגיות במרכזי נוער שונים בירושלים ובאזורים נוספים באזור. המשרה דורשת בוגר תואר ראשון במקצועות ההנדסה או המחשבים(או סטודנט) עם ידע מעמיק בשפת C וכמובן ניסיון בהדרכה וחינוך. משרה נוספת ולא פחות מעניינת נוכל למצוא בחברת אשראי בעיר, המחפשת אחר אנליסט אשראי. הדרישות למשרה זו הם תואר ראשון/תעודת בוגר בכלכלה או חשבונאות/מנהל עסקים יחד עם ניסיון במשרד רואי חשבון וייעוץ עסקי.